Děkujeme. Vaše údaje jsou tu v bezpečí a Váš e‑book už letí do Vaší schránky.

PS: pokud nenajdete e‑book ve své poště, mrkněte do hromadných:)

Ale ještě neodcházejte..

Máte někdy pocit, že Vám strachy řídí život?

Že kvůli nim přicházíte v životě o peníze, kvalitní vztahy, příležitosti nebo dokonce o zdraví, kvůli všemu tomu stresu?

Zamyslete se, co všechno byste mohli dělat/ dokázat, kdyby vás nebrzdila vaše hlava a strachy?

Jaké by bylo žít život, který vás baví? Mít podnikání, které vás živí a kde nejste věčně vystresovaní a zahlcení?

Můžete mít totiž cokoliv. Jediné limity jsou ve vaší hlavě. A s těmi se teď můžete naučit pracovat za cenu, která je nesrovnatelná s tím, co můžete získat.

V e‑booku “Metoda RARE” najdete mimořádně účinnou a jednoduchou techniku na zpracování strachů a limitujících přesvědčení, díky které si budete schopní pomoci sami, aniž byste museli někam chodit nebo se někam objednávat.

Jdete do toho? Stojí těch pár korun za to vědět, jak si pomoct, když přijdou strachy a pochybnosti, díky čemuž se budete moci posunout ve všech oblastech vašeho života o velký kus dál?

Věřím, že ano:).

PS: výsledky této techniky u mě i mých klientů jsou naprosto skvělé, proto je tato cena pouze zaváděcí a bude se zvyšovat, proto nečekejte dlouho:)

POKUD CHCETE USPĚT, NEMŮŽETE PŘED SVÝMI STRACHY SKLONIT HLAVU A NECHAT SI JIMI NALINKOVAT SVOU BUDOUCNOST.

Co o spolupráci řekly klientky?


“Taky máte pocit stagnace a zamrznutí na místě? Obraťte se na Denisa Nováková, ta vás rozhodně posune. Mně teda stačilo párkrát s ní online pohovořit a dějí se věci, že valim oči! Deniska je fakt úžasná, umí přesně trefit hřebíček na hlavičku, položí pár přesně mířených otázek a najednou jste o kilometry dál, než by si člověk uměl byť jen představit! Denisko, ještě jednou moc děkuji, jsem moc ráda, že jsem Tě potkala a těšim se na další koučovací hovory.” 

Dagmar Prokopová, majitelka penzionu Vacov

„Koučink s Denisou byl pro mě velkou inspirací. Pomohla mi zorientovat se v některých mých složitých životních situacích, ve kterých jsem se cítila ztracená. Její vnímavé dotazování mi pomohlo nahlédnout na věci jinak a najít řešení, jak s tím v konkrétních situacích pracovat. Nechala mě si prožít, jak bych se cítila, kdyby se vše dělo ideálně tak, jak bych potřebovala. Zažít se šťastná ve své síle, to byl pro mě opravdu silný zážitek, ze kterého čerpám až doteď! Také mě svými citlivými otázkami dovedla ke konkrétním typům, které můžu po malých krůčcích praktikovat každý den sama, abych se tomuto ideálnímu stavu přiblížila. To považuji za zásadní, protože cítím, že bez akčních kroků, byť malých, by se toho moc nezměnilo. Denisa umí skvěle naslouchat, ale také člověka v pravou chvíli “postrčit” k tomu, aby se na věci zkusil podívat trošku jinak. A to stojí za to! Koučink s ní vřele doporučuji!

Leona Hančíková, tanečnice

„Sezení s Denisou doporučuji. Bylo plynulé, svižné, hladké, cítila jsem se s ní dobře a hezky se mi povídalo. Její otázky mě dovedli k celkovému ujasnění, toho, co teď potřebuji posílit. A nejen to. Nastalo pár silných Aha momentů a vhledů. A důležitých prožitků. Věci, na které bych i jako celkem zkušená koučka sama nepřišla, protože i kouč potřebuje kouče 🙂.

Květa Kolouchová, podnikatelka, koučka, vydavatelka

“Někdy je toho i na mě moc. Ráda si věci řeším sama, ale tentokrát byla pomoc Denisy k nezaplacení. Seděla jsem tam ve změti pocitů, přetlaku, otázek a zahlcení. Nevěděla jsem, jak to téma uchopit, jak to odkrýt, aniž bych se nenechala stáhnout do další spirály otázek, nejistot a pochybností a čelit další verzi chaosu. V tu chvíli Denisa otočila celou situaci naruby, začala úplně z jiného konce. Nejprve mě šokovala, ale tím odkryla zdánlivě nesourodé souvislosti. Připoutala mou pozornost na klíčová témata a situace se najednou začala projasňovat. Tu úlevu vám přes slova nepředám, mohu ale říci jediné “Klíčem na kýžené odpovědi jsou správné otázky ve správný čas.” A s Denisou zaručeně přicházejí. Všem doporučuji.

Zuzana Kolářová